Medarbejdere

Medarbejdere

Hvem er vi?

Per Kap Bech Jensen Per Kap Bech Jensen

Per Kap Bech Jensen

Teaterleder

E-mail: per@ntl.dk

Administration
Barbara Manighetti Barbara Manighetti

Barbara Manighetti

Administrativ leder

E-mail: barbara@ntl.dk

Agnieszka Pietrzak Agnieszka Pietrzak

Agnieszka Pietrzak

Bogholder

E-mail: agnes@ntl.dk

Nathalie Jabalé Nathalie Jabalé

Nathalie Jabalé

Chef Producent

E-mail: nathalie@ntl.dk

Simon Beyer-Pedersen Simon Beyer-Pedersen

Simon Beyer-Pedersen

Producent

E-mail: simon@ntl.dk

Amanda Appel Amanda Appel

Amanda Appel

PR og Kommunikation

E-mail: amanda@ntl.dk

Christian Søgaard Hersker Christian Søgaard Hersker

Christian Søgaard Hersker

Producent

E-mail: christian@ntl.dk

Arnannguaq Gerstrøm Arnannguaq Gerstrøm

Arnannguaq Gerstrøm

Projektleder INUNA Podcast

E-mail: arnaq@ntl.dk

Pushpa Sinnathamby Pushpa Sinnathamby

Pushpa Sinnathamby

Kontorassistent

Frederick Lopez Frederick Lopez

Frederick Lopez

Vicevært

E-mail: eric@ntl.dk

Teknikere
Fausto Pro Fausto Pro

Fausto Pro

Tekniker

E-mail: fausto@ntl.dk

Paul Anthony Hales Paul Anthony Hales

Paul Anthony Hales

Tekniker

E-mail: paul@ntl.dk

Krishna Kandasamy Krishna Kandasamy

Krishna Kandasamy

Lydtekniker ved INUNA

E-mail: krishna@ntl.dk

Skuespillere
Alice Occhiali Alice Occhiali

Alice Occhiali

Skuespiller og instruktør

E-mail: alice@ntl.dk

Donald Kitt Donald Kitt

Donald Kitt

Skuespiller

E-mail: donald@ntl.dk

Francesca Tesoniero

Francesca Tesoniero

Skuespiller

E-mail: francesca@ntl.dk

Gracia Rios Calderon

Gracia Rios Calderon

Skuespiller og musiker

E-mail: gracia@ntl.dk

Kai Bredholt Kai Bredholt

Kai Bredholt

Skuespiller og Musiker

E-mail: kai@ntl.dk

Karin Ahlström G.

Karin Ahlström G.

Skuespiller, Instruktør og Pædagog

E-mail: karin@ntl.dk

Pablo Lara

Pablo Lara

Skuespiller og musiker

E-mail: pablo@ntl.dk

Matías Carruitero

Matías Carruitero

Skuespiller og musiker

E-mail: matias@ntl.dk

Roberta Carreri Roberta Carreri

Roberta Carreri

Skuespiller og instruktør

E-mail: roberta@ntl.dk

Søs Banke Søs Banke

Søs Banke

Skuespiller, instruktør og kunsterisk koordinator

E-mail: sos@ntl.dk

Valerio Peroni Valerio Peroni

Valerio Peroni

Skuespiller og instruktør

E-mail: valerio@ntl.dk

Zuzana Ďuríková

Zuzana Ďuríková

Skuespiller og musiker

E-mail: zuzana@ntl.dk

Bestyrelse

Louise Ejgod Hansen

Bestyrelsesleder

Lene Dybdal

Bestyrelsesmedlem

Karoline H. Larsen

Bestyrelsesmedlem

Peter Christensen Theilmann

Bestyrelsesmedlem

Arne Lægaard

Bestyrelsesmedlem

Ingeborg Christensen Svennevig

Bestyrelsesmedlem

CTA: Se vores kalender

Har du set vores begivenheder?

Se kalender

bubble